לקוחותינו

היה לנו העונג להשתתף בשמחתכם
SolarEdge
Emelia
Imagebank
Dublin
vf
Barbara
Weizsman
Imperva
Herzel
הפעם הראשונה בה הזמנו את נחי לפשטיל וההרכב המוסיקלי שלו להופיע, הייתה בחנוכת הבית של משרדי אימפרבה. ההופעה המוסיקלית האיכותית, המקצועית והמרשימה של ההרכב הפכה את האירוע למפגש נעים, מרגש ומוצלח. היינו כל כך שבעי רצון שבחרנו להזמין את ההרכב להופיע שוב כשחגגנו את ההנפקה של אימפרבה בבורסת ניו-יורק. ללא שום היסוס, הזמנתי את אותו הרכב להופיע במסיבת בר-המצווה של בני הבכור ברק. לכל אורך הדרך התרשמתי מהמקצועיות והכישרון הרב שהפגינו נחי וחבריו, זאת לצד גישה שירותית וצניעות רבה.
אודי יצחייק VP IL Site Manager – Imperva
עמדנו לפני קיום אירוע עסקי בעל משמעות, בו השתתפו מנהלים בכירים מחברת VF העולמית שהגיעו לביקור מרחבי מאירופה. חיפשנו דרך "לשבור את הקרח" ולייצר אווירה נעימה וחיובית. זו פעם ראשונה שלקחנו הרכב ג'אז לאירוע. הארוע התקיים בחדר פרטי בתוך מסעדה, החדר היה יחסית קטן והתחושה היתה אינטימית ומאוד נעימה.
COOLJAZZ היו מעל ומעבר לציפיות שלנו, המוזיקה הייתה נעימה, ויצרה אווירה כיפית ומרוממת! התגובות שקיבלנו מהאורחים היו מפתיעות לטובה, כולם ללא יוצא מן הכלל ציינו שהאווירה היתה טובה והמפגש היה מאוד מוצלח בזכות המוזיקה. רצינו להודות לכם על השירות המקצועי והאדיב ונשמח לעבוד יחד בעתיד!
VF Corporation Israel הרצליה
ברצוננו להודות לך ולהרכב הג'אז על הערב שהנעמתם לנו לכבוד יום הולדתו ה- 60 של דני בגרינפילד – געש. התרשמתי כבר מהרגע הראשון בו יצרתי אתך קשר טלפוני – מהשיחה הנעימה מאד והמקצועית. הרגשתי בנוח להתייעץ עימך ולשמוע את המלצותייך בכל הקשור לליווי המוזיקלי לאותו ערב, כמו נכונותך לגשת למקום האירוע מס' ימים לפני ולבדוק מה נדרש. המוזיקה הייתה נעימה, איכותית וזרמה עם האורחים והאירוע. נשמח בחפץ לב להמליץ ללקוחות נוספים – אתה מוזמן להפנות אלינו בחופשיות ובעיקר – מקווים להתראות באירועים נוספים. תודה רבה!
ענבר ודני נתניה
עוד משיחת הטלפון הראשונה עם נחי הייתה לנו הרגשה שאנחנו בידיים טובות. התחתנו בערב חמישי, ה-19 ליוני 2014 בכליף ביפו. לא יכולנו לבקש הרכב יותר קסום מ-COOLJAZZ כדי להכניס לאווירה הרומנטית של יפו…
רצינו להגיד תודה ענקית על הכיף שהוספתם לחתונה, גם האורחים התלהבו ונהנו ממוזיקת הרקע. תודה על השירות המקצועי והאדיב לאורך כל הדרך!
מחכים לשמוע אתכם מנגנים גם במקומות אחרים.
אלינור ואבי תל אביב

נשמח למצוא את הפתרון המושלם עבורך!